Зустріч природоохоронців та краснокутської учнівської молоді у Володимирівському ПНДВ

Особлива тема - це природа рідного краю. На заході учасники Краснокутського молодіжного центру дізнались про природу нашого спільного дому — України та Краснокутщини, про тваринний та рослинний світ, про географічні та кліматичні особливості.
Лектори донесли інформацію, яка допоможе розширити, систематизувати та поглибили знання про природу, про використання природних ресурсів, про розкриття закономірностей природних процесів і явищ, що відбуваються у природі; засвоїти основи екологічних знань, сформовані у вихованців активної життєвої позиції та морально-етичних правил поведінки в природному і соціальному оточенні.
Також молоді учасники залюбки виготовили смаколики для пташок, які відразу розвісили в парковій зоні. Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Та ще важче вдається пташкам пережити затяжні зими, адже тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає.
Захід реалізувався в межах проєкту «Створення 6 молодіжних центрів для підтримки підлітків та молоді», який втілюється ГО «Український професійний розвиток» за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та уряду Японії (GoJ).