Жовтневий похід сосновим лісом

Приємно, коли співпраця з нашими постійними партнерами знаходить своє продовження у неформальній атмосфері відпочинку та активного туризму.

13 жовтня НПП “Слобожанський” відвідав колектив ТОВ “Формат-Харків”  який разом з фахівцем парку, Артуром Койчуренко, здійснив похід туристичним маршрутом “Сосновий ліс” – від смт Краснокутськ до парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва “Наталіїівський” (с. Володимирівка).

Познайомившись з особливостями природи та барвами осіннього соснового лісу, реліктовими озерами та болотами Парку, його рослинним та тваринним світом, наші гості продовжили відпочинок на території затишного Володимирівського природоохоронного науково-дослідного відділення Парку та прилеглої екологічної стежки “Мурафська дача”.


Зазначимо, що вже як 2 роки ТОВ “Формат-Харків”
 якісно та професійно друкує національному природному парку “Слобожанський” поліграфічну продукцію різного тематичного спрямування – від еколого-освітнього та наукового до охоронного, виготовляє виставкові конструкції, банери на стенди та багато іншого! Наші відвідувачі та гості часто можуть спостерігати все це, подорожуючи НПП “Слобожанський” або на різноманітних заходах та акціях, організованих Парком або за участі його фахівців.

Дякуємо за плідну співпрацю та до нових зустрічей!

Фото: Ольга Мартиненко