Завершення проєкту «КутОк»

Ось і закінчились заходи у Молодіжно-освітньому просторі «КутОк» в рамках проєкту «СПІЛЬНО. ТОЧКИ ЗУСТРІЧІ», що реалізується у співпраці з ГО Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine та Міністерства молоді та спорту України.
В нелегкий час для дітей Краснокутчини цей проєкт став можливістю живого спілкування з однолітками, оздоровлення та звісно пізнання нового.
Святкове завершення проєкту пройшло на території рекреаційного пункту "Березовий гай" НПП "Слобожанський". Захід пройшов весело, динамічно. Під час заходу, окрім урочистої частини, на якій були нагороджені тренери та волонтери, були проведенні : спортивні заняття, народні ігри, майстер - класи, веселі навчання. Виступ танцювального колективу запалив атмосферу свята. Закінчилось свято колективним флешмобом.
Бажаємо всім, у кого попереду літні канікули, радісного, безтурботного, цікавого та сповненого яскравими враженнями відпочинку. Хай доля – усміхається, щастя завжди оточує, мир наповнює серця. Ви – найкращі.