До Всесвітнього дня рециклінгу фахівці НПП "Слобожанський провели заняття в Краснокутському ліцеї № 1.
Головними аспектами рециклінгу або повторне використання відходів дозволяє:
- зберегти ресурси;
- зменшити викиди парникових газів;
- знизити потребу в видобутку сировини;
- створити нові робочі місця.
Папір, пластик, скло, метал та інші матеріали можна повторно використовувати для створення продукції, що сприяє розвитку циркулярної (або кругової) економіки.
Ось лише кілька яскравих прикладів: 60 кг зібраної та переробленої макулатури – це одне збережене від вирубки дерево; використання склобою для виробництва 1 тонни скла – це економія 600 кг піску, по 170 кг вапняку та польового шпату, 190 кг кальцинованої соди, а ще зменшення споживання енергії на 40%; 1 тонна перероблених алюмінієвих банок з-під напоїв дозволяє зекономити 4 тонни бокситів та зменшити споживання енергії при виробництві на 95%.
Разом з майстринею Ольгою Рибкою учасники заходу створили красу з "непотребу", старі джинси перетворилися уу вишукану прикрасу.
Дякуємо вчителям ліцею за активність в екологічному вихованні молодого покоління.