🌿Заключний день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023

🏫🌳Заключний день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023 пройшов під гаслом «добре, але мало».
🪻🌱Учасниками була заслухана дуже актуальна на даний час доповідь Наталії Брусенцової (НПП «Тузлівські лимани» , НПП «Слобожанський»), яка поділилася досвідом залучення волонтерів до природоохоронної діяльності.
Не менш цікавим був і довгоочікуваний виступ Ірини Вихристюк (НПП«Тузлівські лимани»), яка ознайомила присутніх з проблемами, які виникають в природоохоронній діяльності при взаємодії з місцевим населенням.
🦋Підбиваючи підсумки роботи ШКОЛИ, своєю думкою поділився громадський активіст Валерій Ловчиновський, який звернув увагу на важливість проведення таких заходів та висловив вдячність організаторам.
🌷☘️Відразу після закінчення обговорень до слова був запрошений в.о. директора НПП «Слобожанський» Олександр Мотлях, який привітав учасників з успішним завершення ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023 та вручив сертифікати.
🌾🌲Учасники ще довго обмінювалися враженнями, дискутували, пропонували нові ідеї для наступної зустрічі та жалілися, що так швидко сплинув час, бо коли ви в компанії однодумців, теми для розмов не вичерпуються .
💚💛Щиро дякуємо нашим учасникам , які знайшли можливість приїхати, за активну роботу, за щире спілкування та гарні відгуки.
🇺🇦 Маємо надію та віримо, що наступного разу зустрінемося вже під мирним українським небом!