Заходи до Дня екологічних знань

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні у кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища – це запорука безпечного майбутнього для всього людства. З 1992 року веде свою історію Всесвітній день екологічних знань, який щороку святкується 15 квітня і має на меті просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища, а також виховання екологічної свідомості серед молоді.

В рамках відзначення Дня екологічних знань, в період з 15 по 30 квітня відділом екологічної освіти та рекреації НПП “Слобожанський”, спільно з учнями Краснокутського професійного аграрного ліцею, були проведені еколого-просвітницькі заходи для акцентування уваги молоді до сьогоденного стану природи рідного краю та її екологічного стану.
Так 27 квітня, в рамках панорами відкритих виховних заходів ліцею, було проведено виступ учнівської екологічної агітбригади “Еко-смайл” –
“Рідна земля, живи!”.
28 квітня серед учнів ліцеїстських груп Т-40, Ш-24 та співробітників Парку відбулася біологічна гра на знання екологічних термінів та правил свідомої еко-поведінки – “Щасливий випадок” . А 29 квітня серед учнівських груп II курсу Б-23 та П-37 був проведений екологічний марафон “Ерудит”.

Дякуємо учням Краснокутського професійного аграрного ліцею за неабияку активність та плідну співпрацю з НПП “Слобожанський” в важливій справі поширення екологічних знань серед молоді та формування бережливого до природи світосприйняття для спільного майбутнього.