Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Бобер європейський (Castor fiber) на заповідних територіях: моніторинг, особливості екології та охорона», яка відбудеться 6‒7 квітня 2023 року в рамках відзначення екологічного свята — День бобра (International Beaver Day).
Національний природний парк «Слобожанський» виступає ініціатором та головним організатором конференції з метою обміну досвітом між установами природно-заповідного фонду у наукових дослідженнях, екоосвітніх заходах та вирішенні конфліктів, пов’язаних з бобром європейським. До участі запрошуються співробітники установ природно-заповідного фонду, наукових та освітніх установ, аспіранти та студенти.
Конференція охоплюватиме питання:
• стан популяцій та особливості екології бобра європейського в Україні;
• моніторингові дослідження бобра європейського на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду;
• сучасні технології у дослідженнях бобра європейського;
• бобер як ключовий вид екосистем та його охорона.
У рамках конференції передбачено проведення круглого столу щодо еколого-освітніх та рекреаційних заходів з метою поширення інформації про роль бобрів у природних екосистемах.
Форма проведення: онлайн
Попередня реєстрація до 27 березня обов’язкова!
Програма конференції та другий інформаційний лист будуть сформовані на основі заявок, отриманих оргкомітетом, та розіслані разом зареєстрованим учасникам до 30 березня 2023 року.
Окремої збірки за результатами конференції не передбачено. Усі, хто бажає оформити свої доповіді, пов’язані з науковими дослідженнями, у вигляді публікації, можуть це зробити та подати за електронною адресою mammalia@ukr.net до видань:
1. Науковий рецензований журнал Theriologia Ukrainica (http://terioshkola.org.ua/ua/journal.htm) Українського теріологічного товариства, який видає Національний науково-природничий музей НАН України двічі на рік.
2. Бюлетень Novitates Theriologicae, який є серією видань Українського теріологічного товариства Національної академії наук України (http://terioshkola.org.ua/ua/novitates.htm).
Рукописи, які не відповідатимуть правилам оформлення, прийматися не будуть.
📞 За додатковою інформацією та запитаннями:
+380685115736 Наталія Брусенцова
+380978134628 Алла Шумілова