Відкриття виставки “Осінні пейзажі Слобожанського парку”

21 листопада, в приміщенні холу Краснокутського районного будинку культури розпочала свою роботу художня виставка «Осінні пейзажі Слобожанського парку» від вихованців Краснокутської дитячої музичної школи, під керівництвом викладача відділу образотворчого мистецтва – Моторного Романа Анатолійовича.

На відкритті виставки провідний фахівець з рекреації НПП «Слобожанський», Руслана Редченко, спільно з Романом Моторним відзначили переможців та нагородили переможців, попередньо проведеного конкурсу художніх робіт, приємними подарунками. Всі роботи прекрасні та неймовірні, тому ніхто не залишився без подарунка!

Почесним гостем заходу була перша заступниця голови Краснокутської районної державної адміністрації, Олена Губарєва. Вона привітала юних художників та їх творчих наставників з відкриттям експозиції. Також прозвучали вітання та теплі слова в адресу талановитих дітей та педагогів від імені голови Краснокутської районної державної адміністрації, Олексія Белоцького. Пані Олена акцентувала увагу, що відділ образотворчого мистецтва Краснокутської дитячої музичної школи є гордістю району.

Художня виставка «Осінні пейзажі Слобожанського парку» буде тривати аж до 7 грудня, тому усіх охочих запрошуємо обов’язково відвідати її та отримати незабутні враження від осінніх пейзажів національного парку, втілених у яскравих світлинах талановитої молоді нашого району!