Велотур до Всесвітнього дня велосипеда!

🚲 Велотур до Всесвітнього дня велосипеда!
У резолюції до Всесвітнього дня велосипеда визначається «унікальність, довговічність та універсальність велосипеда, який використовується протягом двох століть, а також те, що це доступний, надійний, чистий та екологічно відповідний транспортний засіб».
На території Національного природного парку «Слобожанський» спільно з Green Art Tour - Громадська організація, ОСВІТА, МОЛОДЬ ТА СПОРТ КРАСНОКУТЩИНИ,Краснокутський молодіжний центр «КутОк» відбулося змагання з велосипедного спорту "Стежками рідного краю" для підлітків, молоді і активних учасників.
Мета його полягала в пропаганді здорового та активного способу життя, популяризації велосипеду як засобу пересування та екологічної альтернативи автомобільного транспорту, а також привернення уваги до проблем охорони довкілля та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
Після активного відпочинку, учасники поласували смачною кашею, помедитували та відновили сили на свіжому повітрі, пограли в екологічні та спортивні ігри. По завершенню цього заходу, юних спортсменів було нагороджено медаллю за участь в змаганні.
P.S. "Ми вдячні, що для відпочинку оберете саме наші місця."