В НПП “Слобожанський” встановлена оселя для комах!

Серпень, останній місяць літа. Але тривала спекотна погода не дає цього відчути. Отже, літо продовжується, а з ним продовжується і корисний відпочинок! Для більш захоплюючих та наочних екскурсійних подорожей, а також приємного відпочинку співробітники НПП «Слобожанський» все більше і більше намагаються втілювати цікаві ідеї у виготовленні та встановленні нових інтерактивних виробів та матеріалів на туристичних об’єктах парку.

Ось так, цими днями, на еколого-освітній стежці «До торф’яних боліт» з’явився цікавий будиночок для комах. Працівники відділів екологічної освіти та рекреації, господарського забезпечення, спільно зі співробітниками служби державної охорони встановили будиночок для маленьких жителів лісу. Головною метою побудови цієї споруди стало продовження планомірного руху в напрямку більш ефективної еколого-освітньої роботи, інтерактивності освітніх матеріалів, туристичної привабливості парку. Відтепер маленькі та дорослі відвідувачі еко-стежки мають гарну змогу наочно спостерігати за комахами, в тому числі червонокнижними, та місцями їх існування в лісових комплексах. Також на стежці новими інформаційними табличками був оновлений нещодавно встановлений стенд про різноманітність порід дерев.

Національний природний парк “Слобожанський” запрошує поринути у захоплюючу подорож та побачити нові цікавинки еколого-освітньої стежки “До торф’яних боліт” вже найближчим часом!