В м. Харків відбувася науково-практичний семінар “Харківщина туристична: проблеми і перспективи”

Участь у заході прийняли фахівці національних природних парків Харківщини, керівництво харківського організаційно-методичного центру туризму, представники вищих навчальних закладів м. Харкова, організатори туристичного дозвілля та фахівці з різноманітних громадських організацій, пов’язаних з розвитком туризму. В ході семінару були заслухані доповіді, проведене обговорення ключових та проблемних питань. Розглянуті такі актуальні питання, як впровадження інклюзивного туризму в Україні, популяризація альтернативних видів активного відпочинку, як, наприклад, нордична ходьба; створення місцевого туристичного продукту на базі місцевих громад та кластерів. Також учасники та гості семінару мали змогу ознайомитися з кращими практиками з розвитку туристичної привабливості міст та містечок Харківщини, створення туристичного продукту на місцях.

Насичена та змістовна програма семінару, а також кваліфікованість та активність гостей дозволили отримати багато цінного матеріалу та знань для планування подальшого вектору роботи.

Національний природний парк “Слобожанський” висловлює подяку кожному, хто долучився до роботи в напрямку створення привабливої туристичної Харківщини, її гідного місця серед найбільш успішних туристичних регіонів України.