В гості до Країни бобрів

14 жовтня до Національного природного парку “Слобожанський” з екскурсійною подорожжю завітали учні 8-го класу гімназії “Очаг” (м. Харків) та їх батьки.

Маючи жагу до нових відкриттів та знань, гімназисти відвідали екскурсію екологічною стежкою “До торф’яних боліт”, де познайомились з дивовижним світом боліт та флорою осіннього мішаного лісу в супроводі провідного фахівця з екологічної освіти парку – Койчуренка Артура. Відпочивши за обідом та іграми в рекреаційному пункті “Березовий гай”, наші гості продовжили свою подорож до Наталіївскої садиби з унікальною церквою Спаса. Не дивлячись на осінню прохолоду, наші гості були надзвичайно активними в процесі пізнання природи, знайомства з правилами екологічно-виправданої поведінки. Дізнавшись багато цікавого про навколишній світ “Слобожанського” та історичну спадщину Краснокутщини кінця XIX – початку XX ст., гімназисти отримали безліч вражень та висловили бажання в подальшому випробувати стежки парку на велосипедах.

Дякуємо учням гімназії “Очаг”, їх батькам та Олені Грирорівні Донській за допомогу в організації та велике бажання знайомити своїх вихованців з цінним природним багатством рідного краю!