Участь у Всеукраїнській зоологічній конференції “Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Нові концепції зоологічних досліджень”

12-16 вересня 2017 року співробітники відділу науки НПП “Слобожанський”, Скрильник Ю. та Брусенцова Н. взяли участь у всеукраїнській зоологічній конференції” Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Нові концепції зоологічних досліджень”, яка проходила на біологічній станції Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.


Конференція зібрала велике коло фахівців-зоологів, аспірантів, студентів які презентували свої дослідження з систематики, філогенії, морфології, екології, поведінки тварин і збереження біорізноманіття. Цікаві підходи та спірні питання викликали жваві дискусіі, які продовжувались і після робочих сесій.
Біостанція радо приймала гостей та забезпечувала тепле дружнє спілкування. Наснаги колегам у подальших дослідженнях та до нових зустрічей! Тому що обмін думками та спільне вирішення наукових питань це обов’язкова умова для розробки підходів до збереження видів та природних екосистем.