Участь у семінарі “Туристичний кластер: ефективна співпраця бізнесу та влади задля створення та просування якісного туристичного продукту регіону”

20 липня 2018 року відбувся семінар з питань розвитку туристичного потенціалу Краснокутщини «Туристичний кластер: ефективна співпраця бізнесу та влади задля створення та просування якісного туристичного продукту регіону» за підтримки Краснокутської селищної ради. Національний природний парк «Слобожанський» виступив в якості туристичного об’єкту, який надає туристичні послуги.

Захід відвідали представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, місцевих туристичних об’єктів, місцевого бізнесу та громадські активісти.
З доповідями виступили: Павло Бабенко, Юлія Алєксєєва, Тетяна Тимошенко.

Під час семінару було створено майданчик для обміну думками та ідеями між бізнесом, представниками влади та громадою щодо підвищення туристичної привабливості регіону та можливої співпраці, формування спільного бачення розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури в Краснокутському районі.