Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення іміджу природозаповідання»

12-13 жовтня 2016 року начальник відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Слобожанський», Каплоух Н.О., взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення іміджу природозаповідання» у м. Кременець Тернопільської області. Організатором конференції був Національний природний парк «Кременецькі гори».
kg1

Під час конференції були обговорені такі важливі питання, як проблеми та перспективи розвитку об’єктів ПЗФ та шляхи створення позитивного іміджу заповідної справи в Україні; здійснення науково-дослідної діяльності на територіях ПЗФ, з метою пропаганди відповідального ставлення до збереження різноманітності рослинного та тваринного світу, мікобіоти та екосистем; формування наукових знань у місцевого населення та відвідувачів території ПЗФ; екотуристичний, екоосвітній та історико-культурний потенціал територій ПЗФ як популяризація заповідної справи серед населення.

Каплоух Н.О. презентувала туристичну та рекреаційну діяльність Парку, виступивши з доповіддю «Сучасний розвиток туризму на території національного природного парку «Слобожанський».
kg2

Учасники конференції урочисто відкрили еколого-освітню стежку біля адміністрації Парку, відвідали еколого-туристичні маршрути НПП «Кременецькі гори» «Гора Божа» та «Гора Замкова (Бона)», Джерело Святої Праведної Анни, Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир та Свято-Успенську Почаївську лавру. у м. Кременець Тернопільської області. Організатором конференції був Національний природний парк «Кременецькі гори».
kg3