Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції “Природнича наука і освіта: сучасний стан та перспективи розвитку”

20-21 вересня 2019 р. у Харківському Національному Педагогічному Університеті імені Г.С. Сковороди відбулася II Міжнародна науково-практична конференція “Природнича наука і освіта: сучасний стан та перспективи розвитку”, присвячена 80-й річниці створення природничого факультету.

Співробітники відділу науки НПП «Слобожанський», Бондаренко З.С. та Іванова К.Ю., взяли участь у конференції із доповідями : «Стан популяції Рarnassius mnemosyne (lepidoptera: Papilonidae) у НПП «Слобожанський» та «Використання гіс-технологій у моніторингових еколого-ценотичних дослідженнях лісових боліт НПП «Слобожанський».

На конференції розглядались питання вивчення та збереження біологічного різноманіття, проведення наукових досліджень на територіях ПЗФ, перспективи заповідання нових територій, раціонального природокористування, проблематика видів-інтродуцентів, особливості викладання природничих наук тощо.