Участь в 24 Теріологічній школі-семінарі в м. Одеса

4-8 жовтня 2017 року начальник відділу науки НПП “Слобожанський”, Брусенцова Н.О., взяла участь у 24 Теріологічній школі-семінарі “Зоологічні колекції: збір, облік та ідентифікація зразків”, яка відбулась у місті Одеса.
Під час семінару відбулись засідання сесій: Природа і фауна регіону, історія досліджень, Дослідження та моніторинг мікротеріофауни, Польова діагностика та теренові дослідження, Динаміка фауни, Дослідження на заповідних територіях, Зоологічні та природничі музеї та робочі колекції. На них були заслухані доповіді теріологів з України, Білорусі та Придністров’я.


Круглі столи та майстер-класи охопили питання діагностики близьких видів, визначення тварин за слідами життєдіяльності, критерії визначення цінності зразків, визначення віку ссавців. Під час екскурсії до лиману Куяльник фахівцями Українського науково-дослідного протичумного інституту ім. І. Мечникова МОЗ України були проведені демостраційні відлови дрібних ссавців та майстер-клас по техніці безпеки під час досліджень.
Родзинкою Теріошколи стала тематична акція до року Їжака. Загалом на семінарі були присутні близько 40 зоологів, які мали чудову нагоду обговорити проблемні питання стосовно зоологічних колекцій, вивчення ссавців та збереження видів тварин.