Участь парку в GIS-форумі – 2018

14-16 березня 2018 року співробітники відділу науки НПП “Слобожанський” взяли участь у міжнародній конференції “ГІС-форум-2018”, яка проходила у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

Під час ГІС-форуму будуть заслухані доповіді фахівців у сфері розробки та використання геоінформаційних систем, аналізу даних дистанційного зондування, створення баз даних, використання геодезичних приладів. Співробітники Парку представили доповіді за результатами своїх досліджень природних комплексів НПП “Слобожанський”, впливу антропогенних чинників, зоологічних колекцій.

Цього року в рамках ГІС-форуму проходив конкурс студентських робіт у новому форматі. Студенти мали обрати тему від Організації, яка буде виконуватись у співпраці з установою та матиме практичне втілення. На конкурс подавалися плани проектів та очікувані результати. Наступного року будуть розглядатися та оцінюватись результати виконаної роботи. Однією з таких Організацій виступив НПП “Слобожанський”. На конкурс ГІС-форуму була представлена робота Юлії Сержантової “Розробка спеціальних карт території національного природного парку «Слобожанський» за класам бонітету для окремих видів фауни парку (кабан, сарна європейська, олень шляхетний, лось)”. Вітаємо Юлю з чудовим виступом та бажаємо подальших успіхів!

ГІС-форум щороку стає платформою для фахівців різних напрямків для обміну досвідом по використанню сучасних інструментів у науковій, виробничій та освітній діяльності. Набуті знання стануть підгрунтіям для планування подальшої роботи національного парку.