Цікавий світ болота під мікроскопом

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який щороку відзначається 2 лютого, Національний природний парк «Слобожанський» спільно з молодіжно-освітнім простором «КутОК» для учнів 7-х класів Краснокутського ліцею провели пізнавальний екологічний урок «Цікавий світ болота під мікроскопом».

На початку заняття начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Наталія КАПЛОУХ коротко окреслила теоретичний матеріал, у рамках якого учні пригадали будову болота, закріпили свої знання про основних мешканців слобожанських боліт та визначили важливість збереження водно-болотних угідь.

Друга частина заняття була практична. Її провів науковий співробітник науково-дослідного відділу парку Віталій В’ЮННИК. Учнівська молодь перетворилася на справжніх дослідників та науковців. Під мікроскопом діти ознайомилися з будовою листочків різних видів мохів, грибів, міксоміцетів, крил лускокрилих, пташиного пера тощо.

Ми часто не помічаємо речей, які нас оточують. Якщо вони маленькі, ми можемо навіть не здогадуватись про їх існування. Але під мікроскопом дрібниці перетворюються у неймовірний світ, який вражає.
По завершенню уроку всі учні отримали поліграфічну продукцію у вигляді буклетів та магнітів.
Захід відбувся в рамках проєкту «СПІЛЬНО. ТОЧКИ ЗУСТРІЧІ», що реалізується у співпраці з ГО Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine та Міністерства молоді та спорту України.