🌿Третій день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023

Третій день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023: змістовні доповіді та яскраві практичні заняття.💛💚
🪻🌿День розпочався з виступу Наталії Брусенцової, яка розповіла про розробку природоохоронних заходів НПП «Слобожанський».
🌳🌸Продовжилася робота ШКОЛИ практичним заняттям, на якому співробітники відділу державної охорони ознайомили учасників з різними видами браконьєрства, різноманіттям браконьєрських засобів та пояснили методику складання відповідних матеріалів при їх виявленні .
🌷☘️Після перерви на каву свою цікаву доповідь про охорону кажанів в Україні представив Антон Влащенко (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди).
🌲🌼Для кращого засвоєння матеріалу на учасників чекало ще одне практичне заняття, яке стосувалося лісових пожеж, де співробітники СДО поділилися досвідом гасіння пожеж, продемонстрували свої уміння та навчили учасників, як засоби для гасіння використовувати на практиці.
🧑‍🤝‍🧑Неочікувану цікавість викликав майстер-клас з виготовлення свічки з вощини від начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Наталії Каплоух. Учасники з захоплення взялися до справи та виготовили сувенір на згадку.
🌾🌱Дуже обговорюваною виявилася і доповідь Віталія В’юнника, молодшого наукового співробітника НПП «Слобожанський», який представив змістовну презентацію про дослідження міксоміцетів та доповнив її дуже яскравими світлинами цих представників. Пізніше на прогулянці науковець ще і практично показав, де і як можна їх знайти.
🌿🏵️Про правила любительського і спортивного рибальства на територіях ПЗФ України розповів Володимир Яроцький (ГО «ЛІіС»).
🍀🥀Перед вечерею гостям була запропонована прогулянка по Парку, де Наталія Брусенцова ознайомила екскурсантів з різноманітними представниками рослинного та тваринного світів НПП «Слобожанський».