Рекреаційні пункти національного природного парку “Слобожанський” покликані поєднати відпочинок серед чудових природних комплексів та можливість приготування їжі на багатті, відпочинок в зручних альтанках та ігри на свіжому повітрі. Також на базі рекреаційних пунктів Парку можливо проведення власних святкувань, конкурсів та спокійного перепочинку від буденної метушні.

 

“Березовий гай”

Розташування: поблизу смт. Краснокутськ [мапа]

Облаштування: альтанки, довгі столи, дитячий майданчик, місця для приготування їжі на багатті, туалет.

Цей чудовий рекреаційний пункт стане приємним місцем для сімейного та дружнього відпочинку. Затишні альтанки, дитячий майданчик для розваг та чисте повітря – все це зробить ваш відпочинок незабутнім.

 

“Щедра галявина”

Розташування: поблизу смт. Краснокутськ [мапа]

Облаштування: альтанка, дитячі гойдалки, місця для приготування їжі на багатті, експозиції для фотографування, туалет.

Затишний рекреаційний пункт в мальовничому куточку соснового лісу гостинно прийме всіх бажаючих для смачного та дружнього відпочинку, а також проведення власних святкувань та сімейних свят.

 

 

 

 

 “Затишний”

Розташування: поблизу смт. Краснокутськ [мапа]

Облаштування: альтанка, місце для приготування їжі на багатті, туалет.

Віддалений від міського шуму та метушні пункт для відпочинку стане незабутнім місцем для любителів смачного дозвілля. Свіжий сосновий аромат, спів птахів, майстерно виконане облаштування дозволить з максимальним комфортом поринути у світ приємного та корисного відпочинку в природному середовищі.

 

 

 

 “Козацький стан”

Розташування: протилежний від с. Чернещина берег р. Мерла [мапа]

Облаштування: альтанки, місця для приготування їжі на багатті, туалет.

Краса річки Мерла та цікавий рослинний світ,  розкинутий по обидва її береги зустрінуть гостей віддаленого тихого куточку соснового лісу. Широкий майданчик для облаштування наметових містечок або просто дружнього відпочинку.

 

 

 

Вартість відпочинку на даних рекреаційних пунктах Національного природного парку “Слобожанський” можна дізнатися за посиланням.