Свято природи в навчально-виховному комплексі “Пролісок”

12 квітня національний природний парк “Слобожанський” та навчально-виховний комплекс “Пролісок” провели завершальний захід, який об’єднав екологічні акції “Збережемо первоцвіти”, “Міжнародний день птахів” та “День довкілля”.

Екоосвітяни разом з дітлахами розкрили проблеми та наслідки недбалої діяльності людини в природі. Для збереження рослинного, тваринного світу та самої матінки Землі виділили головні правила чого не можна робити і як покращити навколишній світ.

Діти зі своїми родинами підготувались до конкурсу “Первоцвіт” присвячений Всеукраїнській акції “Збережи первоцвіти” та виготовили чудові квіти — первоцвіти з підручних матеріалів, і дали життя живим квітам. 1 місце здобула родина Порайко, 2 місце розділили між собою родини Кайдаш та Спірідонових, 3 місце розділили родини Твердохліб та Бердіних.

В номінації за найбільш наближений тематичний костюм здобули вихованці середньої групи — Саша Свистун (квітка підсніжник) та Кіра Іменинник (весняне сонечко). Далі прилетіли птахи принесли на своїх крилах весну, розбудивши все від сну. Розповівши де ж вони зимували та чим планують займатися на рідній землі.

По завершенню виділили найголовніші правила, яких потрібно дотримуватися в щоденному житті для збереження природних ресурсів.