Свято науки в Краснокутську

13 жовтня, Національний природний парк “Слобожанський” спільно з Навчальним центром «ЛандауЦентр», біологічним та радіофізичним факультетами ХНУ ім. В.Н. Каразіна, завітав до Краснокутської гімназії з власною виставковою експозицією. В рамках спільного проекту ХОДА, Департаменту науки і освіти Харківської області та Каразінського університету, школярі Краснокутщини отримали можливість познайомитись з дивовижним світом науки та тими можливостями до особистістного розвитку, які він відкриває для нинішніх та майбутніх абітурієнтів.

sv_nauky1
Головною метою експозиції НПП “Слобожанський”, представленої провідним фахівцем з екологічної освіти парку, Койчуренко А.С., була демонстрація надзвичайного природного багатсва Краснокутського району, ознайомлення школярів та вчителів з цікавими фактами про природнє біорізноманіття парку, зацікавлення юних гостей виставки до вивчення природничих та природохоронних наук, пов’язування з цим свого майбутнього.

Побачити як виглядає болото “зсередини”, дізнатися які важливі функції виконують мохи, вирахувати найлегкіші та найважчі зразки різних порід дерев, навчитися визначати пташку за гніздом та навпаки, а також побачити, яким чином за зразком погризу визначають кількість та вік бобрів – все це було випробувано кмітливими гостями нашої експозиції. Фото на згадку з бобром додало позитивних вражень школярам та дорослим від такого яскравого результату спільної роботи в напрямку популяризації науки на Харківщині.
sv_nauky2