Спільними зусиллями до сталого розвитку

26 січня, в приміщенні Відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка (м. Харків) співробітники Національного природного парку “Слобожанський” взяли участь в презентації проекту “Взаємодія”, в рамках якого відбулося обговорення інформаційного співробітництва та копоративної співпраці з установами міста.

В ході заходу, серед іншого, були представлені досягнення 2016 р. та плани на роботу в 2017 р. Комітету Громадської ради при Харківській облдержадміністрації.

Також в рамках заходу відбулося підбиття підсумків “10 ювілейного Конкурсу творчих робіт на теми збереження природи та енергоресурсів 2016” від ХМГО “Енергія миру” ,та нагородження авторів кращих робіт.
Раді повідомити, що серед переможців була нагороджена Бондаренко Зоя, науковий співробітник НПП “Слобожанський” – автор роботи, що посіла 1 місце в конкурсі!

Планування спільних ініціатив та їх реалізація – є важливим чинником співробітництва НПП “Слобожанський” з громадськими організаціями та установами Харківщини в питаннях природоохорони, туризму та сталого розвитку регіону.

Дкуємо учасникам за плідну роботу та вітаємо переможців конкурсу!