«СЛОБОЖАНСЬКОМУ» – 12 РОКІВ

11 грудня 2009 року згідно з указом президента України № 1047/2009 з метою збереження, відтворення цінних природних територій, історико-культурних комплексів та природних об’єктів на території Краснокутського району Харківської області був створений Національний природний парк «Слобожанський»!
 
За роки існування парк провів величезну роботу зі збереження одного з найунікальніших природних комплексів Харківщини, були створенні бази для охорони, дослідження та розкриття туристичного потенціалу парку.
 
Основними завданнями парку є створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з дотриманням режиму охорони заповідних природних комплексів та об’єктів, також проведення наукових досліджень та розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища.
 
На території Слобожанського парку проводяться науково-дослідні роботи з метою вивчення природних процесів, об’єктів та комплексів, забезпечення постійного моніторингу та екологічного прогнозування, розроблення наукових засад охорони, відтворення й використання природних ресурсів та особливо цінних об’єктів.
 
Досягти цього вдається в першу чергу завдяки згуртованій роботі всього колективу НПП «Слобожанський», який на сьогоднішній час об’єднує понад 40 фахівців, а також всіх небайдужих хто залишається на варті охорони природної унікальності Краснокутщини.
Багато людей долучаються до природоохоронної роботи та допомагають нам у щоденній праці по збереженню нашого краю. НПП «Слобожанський» висловлює щиру вдячність волонтерам та усім небайдужим людям які докладають зусилля для збереження неповторних та мальовничих місць рідного краю. 🌲🌍💚

https://www.facebook.com/SlobozhanskyiNationalPark/videos/312784207366631