Сергій Марков – спікер фототуру “Перлини Слобожанщини”

Сьогодні хочемо познайомити майбутніх учасників фототуру "Перлини Слобожанщини" зі спікерами заходу.
Спікери нашого фототуру - професійні фотографи з багаторічним досвідом роботи, які хочуть і вміють круто ділитися своїми знаннями, а також просто розповідати про складне та створювати дивовижні фотороботи. Тож зустрічайте!!!
Сергій Марков . До природної фотографії з ентузіазмом долучився в 2009 році, коли приєднався до міжнародної спілки макрофотографів «Макроклуб». Переважна більшість фото насамперед носить науково-практичний характер з метою визначення тварин і рослин та прив’язки знахідок до місцевості. Фото розміщені в проєктах: Macroid (визначення членистоногих), Plantarium (визначення рослин), WikiLovesEarth (ілюстрації статей для Wikipedia), в друкованих регіональних Червоних книгах, визначниках, буклетах та іншій спеціалізованій літературі.
Регулярний учасник фотовиставок, шорт-лістів, фіналіст, переможець і суддя українських і міжнародних фотоконкурсів. В наявності кілька дипломів, сертифікатів і вищих нагород, в тому числі: золоті медалі та вищі нагороди Macro Live Photo Contest, WikiLovesEarth, Національної спілки фотохудожників України.
Зареєструватися на участь у фототурі "Перлини Слобожанщини" можна за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfR-S4vOse.../viewform...
Буде цікаво та фотографічно!!!