Семінар “ГІС та заповідні території”

04-08 червня 2020 року співробітники науково-дослідного відділу НПП “Слобожанський” взяли участь у восьмому науково-методичному семінарі “ГІС та заповідні території”, який був організований та проведений Українським відділенням Товариства Природоохоронних ГІС
SCGIS Ukraine

. Цього року семінар проходив у вигляді онлайн-конференції. Загалом у семінарі взяли участь більше 50 учасників з більше ніж 30 організацій.

Майстер-класи та доповіді учасників стосувались проблеми створення ресурсу «Відкритих меж територій природно-заповідного фонду», основ роботи з просторовими даними, ГІС-системами та мобільним додатком QField, створення веб-карт, роботі зі скриптами, аналізу даних дистанційного зондування, роботі у Google Earth Engine, використання безпілотних літальних апаратів на заповідних територіях, роботи з базою даних по біорізноманіттю GBIF, картографічного дизайну та багато іншого.
Начальник науково-дослідного відділу Парку, Наталія Брусенцова, зробила доповідь про можливість геонформаційних систем для роботи з природничими колекціями.
Дякуємо організаторам за надзвичайно корисний захід, а учасникам за нові знання та цікаве спілкування! Використання сучасних технологій дозволяє організовувати роботу заповідних територій, досліджувати біорізноманіття та проводити природоохоронні заходи набагато ефективніше.