Розпал шкільних екскурсій в НПП “Слобожанський”

Вже не перший рік поспіль провідні фахівці з екологічної освіти та рекреації проводять еколого-пізнавальні екскурсії цікавими маршрутами парку для усіх вікових категорій. На початку червня стартував калейдоскоп екскурсій стежками рідного краю. Вже змогли помилуватися красою маршруту екологічної стежки «До торф’яних боліт» учні Краснокутської гімназії, Дублянської, Олексіївської, Городнянської, Костянтинівської ЗОШ, а також дорослі та діти з м. Харкова.


Основними завданнями екскурсій є ознайомлення гостей та відвідувачів парку з природою та особливостями лісових, болотних екосистем, рідкісними видами рослин та тварин, що занесені до Червоної книги. Спілкування з природою стимулює дітей пізнавати, охороняти, збагачувати її, виховувати естетичні почуття і смаки, розвивати екологічну свідомість, виховувати любов та бережливе ставлення до природи, а також загартовувати дитячий організм та укріплювати фізичне здоров’я.


З нетерпінням будемо чекати на всіх учнів шкіл Краснокутського району та гостей нашого селища, щоб сповна зануритися в магію дикої природи та особисто відчути її аромат.