РЛП «Диканський» – 25 років крізь терни до зірок

12-13 листопада 2019 року фахівці національного природного парку «Слобожанський» прийняли участь у Всеукраїнському форумі «25 років крізь терни до зірок: на шляху до ефективного менеджменту територіями та об’єктами природно-заповідного фонду» приуроченому до 25-тої річниці РЛП «Диканський».

Протягом двох днів роботи на форумі учасники розглянули питання управління відходами на регіональному рівні, розорювання природних біотопів, збереження польового біорізноманіття, обмеження використання пестицидів у с/г, обов‘язки власників та користувачів земельних ділянок, відповідальність за порушення природоохоронного законодавства в межах земельних ділянок, просторове планування: як дотриматися екологічних вимог під час відведення земельних ділянок для промислових та інших потреб.

З початку діяльності парку колектив своєю щоденною працею забезпечує збереження, відтворення та раціональне використання типових і унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне, естетичне, рекреаційне значення. Тут залишилось чимало чудових, незайманих куточків, де можна доторкнутися до первинної краси землі. Цей край чарує своїми безкраїми лісами та прекрасними озерами.

Бажаємо всім працівникам РЛП «Диканський» творчої енергії, нових досягнень, сил та наснаги на шляху збереження та примноження природи – неоціненного багатства нашого краю.