Відкрита реєстрація на семінар “ГІС та заповідні території” – 2018

Шановні колеги!

29 червня – 2 липня 2018 року запрошуємо вас взяти участь у науково-методичному семінарі “ГІС та заповідні території”, який відбудеться у НПП “Слобожанський” (Харківська обл., Краснокутський р-н)!

Мета семінару — обмін досвідом з використання ГІС-технологій у різних сферах функціонування заповідних територій, вивчення сучасних можливостей та підходів у дослідженні та збереженні природних комплексів і біорізноманіття, підвищення професійного рівня відповідних фахівців.

Форма участі: очна.
Можливі варіанти участі: усна доповідь, ведучий майстер-класу, слухач (мати коротку доповідь про досвід використання геоінформаційних технологій та даних дистанційного зондування).

Організаційний внесок: передбачений на організаційні витрати (харчування та ін.) та складає 300 грн. Розглядаємо можливість зменшення витрат у разі підтримки партнерами семінару. Деталі про оплату оргвнеску буде надано у наступному листі зареєстрованим учасникам.

Розміщення: у приміщенні НПП «Слобожанський». Максимальна кількість учасників для поселення у приміщенні – 20 (перші заявлені). Умови життя напівпольові – є вода, ліжка. З собою необхідно мати спальні мішки. Також можна поселитися у своїй палатці безпосередньо біля будівлі.

Реєстрація: за допомогою електронної реєстраційної форми за адресою: http://pzf.gis.kh.ua/ru/registratsiya/
Зареєструватися необхідно до 1 червня 2018 року.

Докладніше про семінар:
http://www.50northspatial.org/…/five-years-gis-protected-a…/

Усі запитання:
Брусенцова Наталія Олександрівна – +380 067-51-15-736; n_brusentsova@ukr.net