Протипожежний профілактичний рейд

🔥Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву).
🌿Служба державної охорони природно-заповідного фонду відповідно до покладених на неї завдань здійснює заходи щодо запобігання виникненню, поширенню пожеж, надзвичайних ситуацій та їх ліквідації.
🤝 З метою проведення протипожежної пропаганди, щодо недопущення фактів виникнення лісових пожеж на території парку, було проведено профілактичний рейд за участю працівниками СДО НПП "Слобожанський" та інспекторами Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області. Проведення таких рейдів триватиме і надалі та здійснюватиметься в першу чергу на ділянках особливо цінних лісових масивів, які примикають до населених пунктів, автодоріг.
❗❗❗ НПП «Слобожанський» звертається до усіх відпочиваючих – будьте вкрай обережні у спекотну пору року під час відпочинку поблизу лісових масивів. Не розпалюйте багаття. Навчайте дітей обережного ставлення до природи. Зробіть свій відпочинок приємним та цивілізованим.❗❗❗