Проектор зоряного неба та путівники «Шлях» від Українська Природоохоронна Група – UNCG

Національний природний парк «Слобожанський» в рамках проєкту «Мережа інформаційно-рекреаційних центрів підтримки природно-заповідних територій як складова відновлення та управління екосистемами громад» отримав від Українська Природоохоронна Група - UNCG проектор зоряного неба TouYinger HQ7 та путівники «Шлях».
Проектор безумовно стане справжнім помічником в організації та проведенні різноманітних еколого-освітніх, природоохоронних та наукових заходів на території Парку.
Посібник розрахований для вело- та автотуристів та охоплює територію від Новгород-Сіверського до Краснокутська і, впевнені, буде корисним усім, хто хоче здійснити захопливу мандрівку північним сходом України.
Щиро дякуємо за підтримку та сприяння в розвитку природоохоронних установ Украни.
Проєкт «Мережа інформаційно-рекреаційних центрів підтримки природно-заповідних територій як складова відновлення та управління екосистемами громад» реалізує ГО «Українська природоохоронна група» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції.