Підсумки 2023 року

Національний природний парк «Слобожанський» розташований в Харківській області, відомо що Харківщина знаходиться в зоні бойових дій! Попри всі труднощі ми продовжували роботу в природоохоронній діяльності, перевиконали поставлені плани, запускали нові послуги, провели благодійні заходи та реалізували міжнародні грантові проєкти на території парку.
Ми часто дякуємо іншим, втім, нечасто шукаємо приводи, щоб подякувати самим собі. Минув рік і хочеться подякувати міцному, дружньому колективу НПП «Слобожанський», усім хто докладає сили до розвитку нашого парку. Також не можна оминути волонтерів, громадські організації та небайдужих природо любителів, які й в мирні часи, і під час повномасштабного вторгнення не залишали нас.
2023 рік добіг кінця. Попри те, що це ще один важкий рік війни для кожного українця, наша країна мужньо тримається та виборює свою свободу завдяки нашим захисникам та захисницям. Серед працівників парку є ті, хто зараз не вдома, а стоїть на обороні країни. Низький уклін Вам, ми щиро бажаємо найшвидшого повернення. Наша сила – у єдності та впевненості. Дякуємо кожному та кожній!