Перші результати дослідження панцирних кліщів в НПП “Слобожанскький”!

Новий Рік - улюблене свято для кожного з нас. Для новорічного настрою багато людей прагнуть встановити в своїй оселі ялинку. Проте наше бажання прикрасити оселю живим деревом завдає природі значної шкоди.

Найкращим способом змінити проблему вирубки величезної кількості ялинок стала б відмова людей від купівлі живих новорічних дерев та заміна їх штучними. А для тих, кому вона не до вподоби, можна замінити її святковою композицією із природних матеріалів (гілок, шишок тощо). Такі композиції стануть продовженням правічних традицій гуцулів. Зробимо свій внесок у збереження природних багатств України та прикрасимо свою оселю власноруч.

Карпатський національний природний парк організував конкурс новорічних композицій «Екологічна ялинка». В конкурсі брали участь вихованці гуртків Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанського МВО.

Сьогодні, 24 грудня в Екотуристичному візит-центрі відбулось нагородження дітей грамотами та подарунками. Ми Щиро вдячні директору, керівниця гуртків та вихованцям ЦПРДЮ, які небайдуже ставляться до навколишнього природного середовища та взяли участь в конкурсі новорічних композицій.