Осінь – екскурсії не завада

22 жовтня до Національного природного парку “Слобожанський” завітали співробітники компанії NSP (м. Харків). В супроводі екскурсовода – начальника відділу екологічної освіти і рекреації Каплоух Наталії Олексіївни гості відвідали екскурсію екологічною стежкою “Мурафська дача”.
image #1
t2_exlvpduo

Метою екскурсії було формування ціннісного ставлення до природи, усвідомлення функцій природи в житті людини та її самоцінності, відчуття особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них. Наші земляки були приємно здивовані неперевершеною і дивовижною красою природи Краснокутщини, чудовим осіннім лісом та гостинністю нашого мальовничого краю.
В ході екскурсії наші гості вперше самостійно визначили вік дерева, ознайомилися з різновидом флори і фауни , прослухали цікаву розповідь про історію створення НПП «Слобожанський» та методи, заходи по збереженню рідної природи.
otjxj7wt3ok

t2_exlvpduo

5feertdcquk

З великим задоволенням, хорошим настроєм, позитивними емоціями харків’яни поверталися додому, адже ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства. Підсумовуючи роботу екологічно – природничої екскурсії словами Д. І. Менделєєва можна зробити висновок: «Створити світ легше, ніж його зрозуміти» і цей вислів можна вважати істиною ХХІ століття.
apyp8ydwlum