Оновлена екологічна стежка “До торф’яних боліт” чекає відвідувачів!

 

Наповнення екологічних стежок та туристичних маршрутів НПП “Слобожанський” освітніми інтерактивними матеріалами – один з провідних векторів роботи Парку задля поєднання туристичної та еколого-освітньої складової екскурсійних турів та організованого відпочинку.

Відтепер відвідувачі мають чудову можливість по-новому відкрити для себе екологічну стежку “До торф’яних боліт”. Умілі руки та творчий потенціал співробітників парку знайшов своє відображення в створенні нових експозиційних та інтерактивних освітніх композицій. Спостерігати за птахами боліт, коловодними тваринами, споглядати хатки бобра річкового та сліди його життєдіяльності тепер зручніше завдяки новому тематичному куточку з оглядовим майданчиком та інформаційно-освітніми матеріалами. А познайомитись із видами штучних будиночків для птахів та кажанів, їх різноманіттям відтепер можна біля новостворених інтерактивних та інформаційних стендів. Також на стежці були встановлені нові маршрутні вказівники та маркування – для зручності орієнтування та комфортного проходження лісом. Не зупиняючись на досягнутому, НПП “Слобожанський” продовжує плідно працювати над покращенням та популяризацією туристичних об’єктів Парку, екологічного відпочинку та його еко-освітньої складової.

Запрошуємо поринути в дивовижний світ флори та фауни соснового лісу, лісових озер та реліктових боліт, відвідавши оновлену екологічну стежку “До торф’яних боліт”!