Онлайн-зустріч екоосвітян НПП «Слобожанський» та РЛП «Диканський»

26 січня – Всесвітній день екологічної освіти!

Важливість здійснення екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання та виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища – це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Метою екологічної освітньо-виховної роботи НПП «Слобожанський» є цілеспрямований вплив на світогляд, поведінку і діяльність місцевого населення та відвідувачів Парку задля збереження природної спадщини Краснокутщини та країни в цілому. Ми намагаємося сприяти охороні природних комплексів та територій, забезпеченню підтримки природоохоронної діяльності шляхом поширення знань і підвищення обізнаності, щодо цінностей біологічного та ландшафтного різноманіття, формування екологічної свідомості та виховання поваги до природи.
Так, в рамках відзначення Всесвітнього дня екологічної освіти відбулась робоча онлайн-зустріч фахівців Національного природного парку «Слобожанський» та Регіонального ландшафтного парку «Диканський».

Екоосвітяни обмінялися досвідом роботи в організації та проведенні еколого-освітніх заходів, поділилися новими тенденціями та напрацюваннями, які використовуються під час проведення занять, заходів та екскурсій.

Приємно зустрічатися з колегами-однодумцями, ділитися знаннями, а також отримувати нову та корисну інформацію!