Облаштування турмаршруту “Забутими стежками”

Готові до мандрівок?

В національному природному парку «Слобожанський» триває активна підготовка до туристичного сезону. Ми завжди радіємо, коли до нас приходять, відвідують екскурсії та проводять дозвілля на природі.   

І з початку березня співробітники «Слобожанського» готують туристично-рекреаційну інфраструктуру парку для відпочинку наших гостей – екологічні стежки, рекреаційні пункти, зони для кемпінгу й туристичні маршрути.   8 квітня саме на туристичному маршруті «Забутими стежками», що пролягає через природні листяні ліси нагірної діброви до лісового озера «Вільшанка», відбулися роботи з дооблаштування території.   

Нові інформаційні стенди, очищене та відреставроване джерело питної води, полагоджені місточки, усунуті захаращення та прибране сміття – саме таким побачать наш наймальовничіший маршрут цьогорічні туристи та відвідувачі.   

Ми дбаємо про те, щоб екологічний відпочинок наших гостей був максимально сповнений приємних вражень про унікальну природу Краснокутщини та національного природного парку «Слобожанський».