НПП “Слобожанський” в пересувній виставці цікавої науки для школярів Краснокутського району

14 листопада фахівці відділу екологічної освіти та рекреації національного природного парку “Слобожанський” прийняли участь у проведенні пересувної виставки цікавої науки від Навчальний центр «ЛандауЦентр» Каразінського університету в Краснокутській гімназії. Захід включав у себе створення різноманітних експозиційних локацій, де учні шкіл Краснокутського району могли побачити різноманітні цікавинки, які покликані продемонструвати, що наука – це цікаво та захопливо.

Відвідуючи експозицію НПП “Слобожанський”, школярі мали чудову змогу познайомитись з дивовижним світом флори боліт (рослин, дерев, мохів), рідкісними представниками комах Слобожанщини, будовою мурашника та головним символом парку – бобром європейським. Також дітлахи змогли більш детально побачити зразки різноманітних рослин під мікроскопом, висловлюючи захват від “візерунків” природи. Разом з командою парку та “ЛандауЦентру” свої цікавинки продемонстрували фізики, хіміки, економісти та студенти-комп’ютерники ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Разом з учнями, викладачами та представниками регіональних ЗМІ на святі науки були також присутні представники Краснокутської РДА, що дає змогу говорити про популяризацію науки для дітей та підлітків, як шляху для подальшого особистісного розвитку, в тому числі – природоохоронного.

Дякуємо всім учасникам та гостям виставки за незабутні враження та тверду впевненність у світлому майбутньому підростаючого покоління українців.