Новорічна казка в “Слобожанському”

Вже другий рік поспіль Національний природний парк «Слобожанський» в період новорічних та різдвяних свят приймає активну участь в організації святкового дозвілля дітей Краснокутська та Краснокутського району. Так, з 23 грудня 2016 року по 3 січня 2017 року, в рамках проведення екологічної акції «Збережемо ялинку разом», в НПП «Слобожанський» працював «Будиночок Діда Мороза», котрий був розташований на території рекреаційного пункту «Щедра галявина» в мальовничому куточку соснового лісу.
Для всіх бажаючих дітей була представлена театралізація зимової казки «Новорічні пригоди казкових героїв». В перші дні роботи будиночку до казкових героїв та звірів завітали дитячі групи з дошкільних навчальних закладів та шкіл Краснокутщини: КЗ «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1», Краснокутського дошкільного навчального закладу № 1 «Веселка», Городнянської ЗОШ, Козіївської ЗОШ, Краснокуської гімназії.
В магічній атмосфері лісу дітлахи стали учасниками театралізованого дійства разом з лісовими звірями, розбійниками, Дідом Морозом та Снігуронькою, а також прийняли участь у захоплюючих конкурсах на кмітливість та рухливість. За віршик та загадку про зимову природу, зимові явища чи лісових тварин кожен маленький відвідувач отримав солодкий подарунок від Діда Мороза. А для бажаючих краще познайомитись з красою зимового лісу проводилися пізнавальні екскурсії екологічними стежками Парку.