Навчання співробітників служби державної охорони національного природного парку “Слобожанський”

Підвищення професійного рівня, покращення навичок та отримання нових знань — основа якісної роботи в природоохоронній справі!
Саме тому, з початком нового року, працівники служби державної охорони національного природного парку "Слобожанський" вже на постійній основі організовують та проводять цикл теоретичних та практичних навчань. Їх мета - оновити свої знання та обізнаність в природоохоронному законодавстві та аспектах здійснення професійної діяльності.

Начання проводяться у Володимирівському природоохоронному науково-дослідному відділенні парку. Основні теми включають: ознайомлення із Законами України, Постановами КМУ, які стосуються об’єктів природно-заповідного фонду України, вимог законодавства і відомчих нормативних документів, повязаних зі складанням протоколів про адміністративні правопорушення та їх оформленням, спеціальними таксами для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд. Також розглядаються питання щодо недопущення, виявлення та фіксації порушень природоохоронного законодавства, пов’язаного з самовільними порубами та браконьєрством.