Фешн-показ одягу зі сміття “Мода з відходів”

Щороку, 15 листопада увесь світ відзначає день вторинної переробки, головною метою якого є привернення уваги влади, громадськості до проблеми накопичення відходів та можливих шляхів їх утилізації. З цієї метою відділ екологічної освіти та рекреації НПП «Слобожанський» зініціював проведення фешн-показу «Мода з відходів» серед дошкільнят комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради. Чудові костюми були створені з найрізноманітніших матеріалів – пакетів для сміття, газет та журналів, CD-дисків, повітряних кульок та представлені на розсуд журі, до складу якого входили представники національного парку та навчального закладу.

fff2khib840 crd3jolr828

Журі оцінювало в одязі цілісність моделі, креативність, відповідність екологічному спрямуванню, представлення, музичний супровід та безмежну фантазію дошкільнят та їх батьків. Юні моделі, вихованці дитячого садочку, дуже старалися – демонстрували свій одяг, а глядачі гучно аплодували.

grm0c1r8u9s       6pz86n7iaj0
Учасникам показу було запропонувано поміркувати, чи не доведеться нашим дітям через років 100 ходити засміченими вулицями, а одяг шити не з якісної тканини, а саме такий, який всі побачили – із побутових відходів. Сподіваємося, що, побачивши ці моделі, учасники нашого фешн-показу замисляться над такою важливою проблемою, як засміченість.