Міжнародна ніч кажанів 2023

🦇Однією із найбільш незвичайних природоохоронних дат є Ніч кажанів. ЇЇ метою є привернення уваги населення до популяцій рукокрилих, що вимирають.
🦇За сприяння ГО "Український незалежний інститут екології" та https://www.facebook.com/BatsUkraine Українського центру реабілітації рукокрилих в НПП «Слобожанський» була проведена еколого-просвітницька акція "Міжнародна ніч кажанів в Україні 2023". В заході взяли участь діти 9 та 11 класів.
🦇Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Наталія Каплоух провела для дітей пізнавальну лекцію про кажанів, в якій детально розповіла дітям про екологічні особливості кажанів, їх поведінку, поширення та збереження рукокрилих.
🦇Після ознайомчої презентації школярам запропонували зіграти в гру «Правда чи брехня». Учасники по черзі тягнули питання. Всі питання звичайно стосувалися життя кажанів. Хто не справлявся з питанням і відповідав невірно, повинен був виконувати завдання. Завдання були підготовлені веселі, тому діти повеселилися та насміялися досхочу.
🦇Продовжився захід квестом, який мав назву «Слобожанські кажани». Ідея гри полягала в тому, що учасникам необхідно було виконати завдання та дізнатися види кажанів, які мешкають в НПП «Слобожанський». З азартом та ентузіазмом діти виконували завдання та знаходили вірні рішення.
🦇Цікавою для дітей була і гра «Хто зверху». Учасники поділилися на дві команди: хлопців та дівчат. Хлопцям потрібно було виконувати «дівчачі» завдання, а дівчатам навпаки. Але все одно перемогла дружба.
🦇Вечір провели з фотографуванням біля фотозони та посиденьками біля багаття.