У Володимирівському природоохоронному відділенні

Доступна кожному можливість розміщення, ночівлі, тимчасового проживання та відпочинку з усіма належними умовами. Володимирівське природоохоронне науково-дослідне відділення НПП "Слобожанський знаходиться в с. Володимирівка, Краснокутської селищної територіальної громади, на території Парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Наталіївський". Це мальовниче місце, серед соснового лісу та об'єктів історико-культурної спадщини Краснкоутщини. Саме тут знаходилася заміська садиба Наталівка родини відомих слобожанських цукрозаводчиків та меценатів Харитоненко.

Володимирівське природоохоронне відділення - це затишне місце для відпочинку як на свіжому повітрі, так і в комфортних приміщеннях. Одночасно тут може розміститися 26 відвідувачів.

Для комфортного розміщення та відпочинку для туристів передбачені:

  • окремі кімнати на 2, 3, 4 ліжка
  • кухня з усіма необхідними електроприладами для приготування їжі, а також посудом
  • холодна та тепла вода
  • зручні вбиральні та душова
  • велика альтанка
  • облаштований мангал та кострище
  • постільна білизна

Взимку та у прохолодні пори року приміщення опалюються. Саме тому розміщення у нас можливе протягом усього року.

Природоохоронне відділення парку також чудово облаштоване для проведення освітніх, волонтерських, туристичних, наукових та інших заходів. Разом з відпочинком кожен відвідувач має змогу ближче познайомитися з діяльністю парку, природоохоронною галуззю України, корисною інформацією про збереження природи, побачити зразки різноманітних видів флори та фауни, котрі презентовані на інформаційних матеріалах та виставкових колекціях.

Зручне розташування приміщення дозволяє провести насичений відпочинок серед природи та пам'яток історії. Поряд розташована Свято-преображенський храм (Спаська церква) 1913 року з унікальним архітектурним виконанням, чимало об'єктів малої архітектурної форми кінця 19 - початку 20 ст. Неподалік від Володимирівського ПНДВ знаходиться еколого-освітня стежка "Мурафська дача" та звідси бере свій початок туристичний маршрут "Сосновий ліс".

Ми завжди раді відвідувачам та гостям парку!

Замовити місце для розміщення та дізнатися більше деталей можна за номером телефону: 

+38 (05756) 3-12-61

 

Скористайтеся QR-кодом для замовлення відпочинку та сплати рекреаційних послуг у додатку Приват24: