Рекреаційний пункт “Березовий гай”

Надзвичайно мальовнича локація для сімейного та дружнього відпочинку, а також спільного дозвілля для великої компанії.  8 затишних альтанок, велика територія для заходів та ігор, дитячий майданчик та окремо облаштоване місце для приготування страв на вогні - усе це дозволить гарно провести час серед природи з родиною, колегами, друзями та близькими. Тут є усе для проведення дитячих свят, туристичних квестів та змагів, виступів, екологоосвітніх заходів, святкувань та відзначення визначних подій.

Облаштування: 7 комфортних альтанок, дитячий майданчик, місце для приготування їжі на багатті, екоосвітній куточок, туалет.

Окрім рекреаційної, "Березовий гай" виконує також освітню функцію та сприяє екологічній просвіті гостей Парку. Інформаційні матеріали, розташовані на його території, покликані звернути увагу населення до актуальних питань охорони довкілля, покращення своїх побутових звичок та здобуття нових цінних знань про рослинний та тваринний світ Парку, ознайомлення з правилами поводження з відходами. Саме тому "Березовий гай" є також відмінним освітнім майданчиком просто неба, на якому ми регулярно проводимо заняття та інтерактивні заходи для відвідувачів та учнівської молоді.

Розташування: в'їзд до смт Краснокутськ зі сторони с. Качалівка. На мапі.

 

Скористайтеся QR-кодом для замовлення відпочинку та сплати рекреаційних послуг у додатку Приват24: