Лекція для здобувачів вищої освіти кафедри техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України

Наприкінці жовтня начальник науково-дослідного відділу Алла ШУМІЛОВА та начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Наталія КАПЛОУХ в онлайн режимі прочитали лекцію для здобувачів вищої освіти кафедри техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
Фахівчині ознайомили студентів з природно-заповідною спадщиною Харківської області, а також на прикладі НПП «Слобожанський» розповіли про основні функції та завдання, які стоять перед працівниками установи, як об’єкта природно-заповідного фонду України. Розповідь про науково-дослідну та природоохоронну роботу, напрямки роботи в еколого-освітній та рекреаційній діяльності викликала велику зацікавленість та інтерес у підростаючої молоді. Тому по завершенню лекції було дуже багато цікавих та актуальних питань, які переросли в активне обговорення.
Щиро дякуємо викладачам та студентам Національного університету цивільного захисту України за жваве спілкування та маємо надію на подальшу плідну співпрацю.