Командно-штабне навчання

25 травня 2023 року працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду України НПП «Слобожанський» взяли участь у командно-штабному навчанні органів управління та сил оперативного реагування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Богодухівського району Харківської області щодо готовності їх до ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
Навчання відбулося на базі філії «Гутянське лісове господарство» ДП «Ліси України» з метою налагодження взаємодії між підрозділами та їх готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій у пожежонебезпечний період 2023 року.
Під час навчання начальник СДО ПЗФ України Сергій ОДНОРОБ доповів про вжиті заходи щодо готовності до пожежонебезпечного періоду 2023 року на території НПП «Слобожанський» та реагування в разі їх виникнення.
До проведення навчання також долучилися голова Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій РИСЦОВ, представники підпорядкованих підрозділів Богодухівського району управління ДСНС України у Харківській області, працівники лісових господарств та інші.