Інтелектуальна онлайн-гра «Брейн-ринг»

3 березня в рамках програми спільних заходів на 2023 рік НПП «Слобожанський» та Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка відбулася інтелектуальна онлайн-гра «Брейн-ринг», що була приурочена до Всесвітнього дня дикої природи.
Участь в заході взяли учні шостих класів Краснокутського ліцею № 2 Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області та Комунального закладу «Вінницький ліцей № 33». Інтелектуальний бій передбачав участь учнів в чотирьох раундах – «Розминка», «Всесвітній день дикої природи», «Чорна скриня» та фінальний рауд.
Змагання відбулися досить активно, цікаво та змістовно, всі учасники продемонстрували високий інтелектуальний рівень підготовки, кмітливість, креативність та активну зацікавленість в грі. А ми, фахівці з екологічної освіти, ще раз нагадали учнівській молоді про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті, підвищили обізнаність про безліч переваг, які надає людям їхнє збереження, а також про нагальну потребу посилити боротьбу зі злочинністю проти дикої природи, що призводить до зменшення їхньої чисельності.
Екологічна гра залишила приємні відчуття та враження. Щиро вдячні класному керівнику 6 класу Олександрі Дронь, вчителю біології Ларисі Чапській Краснокутського ліцею № 2, вчителю історії та географії Наталії Постовій КЗ «Вінницький ліцей № 33» за якісну підготовку ліцеїстів до інтелектуальної гри. Окрему подяку висловлюємо Вірі Прохоровій, фахівчині Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка за плідну співпрацю та сприяння в проведенні онлайн заходів.