Еколого-освітній захід для любителів природи

Робочий тиждень в Національному природному парку «Слобожанський» розпочався з цікавого еколого-освітнього заходу, який підготували фахівці Парку. Гостями заходу стали любителі природи з міста Охтирка Сумської області. Зустріч відбулася у Володимирівському ПНДВ.
На початку візиту співробітники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації познайомили відвідувачів з роботою природно-заповідної установи та розповіли про унікальність і особливість НПП «Слобожанський». Після ознайомлюючої лекції перейшли до практичних занять – визначали вік дерев, розглядали мертву деревину, заходили на гостини до «оселі комах».
Зустріч продовжилася екскурсією по парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Наталіївський». Фахівці ознайомили туристів із архітектурою споруд, згадали історичні події того часу та особливу увагу приділили природному компоненту садиби, оскільки тут зустрічаються екзотичні види дерев, чагарників та рослин.
Також завітали і до святині Наталівки - церкви Спаса, яка розташована поблизу НПП "Слобожанський".
По завершенню заходу втомлені, але задоволені гості розмістилися в спеціально відведеній зеленій зоні відпочинку, де змогли поновити свої сили смачним обідом, а також насолодитися корисним трав’яним чаєм від НПП «Слобожанський».