Дитяча творчість на варті зелених насаджень

Еколого-просвітницька робота з дітьми та батьками в період приготувань до новорічних свят – невід’ємна складова діяльності Національного природного парку “Слобожанський”. Традиція встановлення зрубаних ялинок та сосен вимагає виховного інформування підростаючого покоління в питаннях збереження зелених насаджень та використання альтернативних способів прикрашання помешкань до зимових свят.

Так, 20 грудня, в рамках Всеукраїнської екологічної акції “Збережи ялинку”, співробітниками відділу екологічної освіти та рекреації були проведені майстер-класи з виготовлення штучних іграшкових ялиночок, подарункових серветок та святкових іграшок. В цих заходах прийняли участь вихованці Краснокутського комунального навчально-виховного комплексу №1 та учні молодших класів шкіл Краснокутщини: Качалівської ЗОШ, Козіївської ЗОШ, Городнянської ЗОШ та Краснокутської гімназії.

Юні умільці разом з представниками Парку мали змогу сповна втілити власну фантазію в своїх виробах, використовуючи найпростіші композиційні матеріали – такі як мішковина, цупкий папір, цукерки. Діти залишилися задоволеними та набули творчого натхнення від яскравих, створених власними руками ялиночок та інших виробів. По завершенню майстер-класів учні за допомоги співробітників парку провели невеликі виставки своїх робіт. Подібний “подарунок собі” є гарним стимулом для подальшої творчості та розвитку екологічно-свідомого поводження з природним багатством нашого краю.